Bebeklere Bireysel Emeklilik Yapılır Mı? - Panda Sigorta
 

Bebeklere Bireysel Emeklilik Yapılır Mı?

Bebekler için BES yapılır mı sorusu son zamanlarda gündem olmuş durumda. 10 yıl öncesine kadar bebeklere bireysel emeklilik sistemi olmuyordu. Fakat yeni değişen kanunla birlikte artık bu tamamen değişti. Peki, bebeklere bireysel emeklilik yapılır mı? İşte detaylar…

Bebeklere bireysel emeklilik yapılır m?

Bireysel emeklilik sistemi (BES) 21 Haziran 2021 tarihinde yayınlanan genelge ile 18 yaş altı çocuklar için “Gönüllü BES” sistemi kullanıma açılmıştır.

Bu nedenle, “bebeklere bireysel emeklilik yapılır.” Eğer sizde Bebekler için BES, gelecekte ki eğitim giderlerini karşılamak için oldukça mantıklıdır.

bebekler için bes mantıklı mı

Bebekler için BES nasıl yapılır?

Bebek için bireysel emeklilik yapmak oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey bir sigorta şirketi ile anlaşarak sisteme dahil olmaktır.

Ama Panda Sigorta olarak bebekler için BES yapmak için bizimle iletişime geçebilir ve en iyi şartlar ile bebeğinizin geleceğini hazırlayabilirsiniz.

BES nasıl yaptırabilirim?

Panda Sigorta aracılığı ile açacağınız Bireysel Emeklilik planında ücretsiz danışmanlık desteği verilmektedir. Danışmanımız, sizin ve çocuğunuzun ihtiyaçlarına uygun bir emeklilik planı oluşturmanıza yardımcı olabilir ve BES’e katılma sürecinde rehberlik edebilir. Bireysel Emeklilik Sistemi ile ilgili tüm bilgi ve sorularınız için bize 0532 255 21 18 no’lu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Panda Sigorta da bende varım! Sağlık, araç, konut, bireysel emeklilik, seyahat ve diğer poliçe türleri üzerine müşteri ve gelecekte ki müşterilerimize en doğru bilgiyi sunmak için buradayım.

Sigorta Satışında Yüksek Komisyon Kazanın!

Ruhsat Seri No Nerede Yazar?

Trafik Sigortası taksit yapan bankalar var mı?

TIKLA ARA