30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası fiyatı - Panda Sigorta
 

30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası fiyatı

Yurtdışı seyahatleri için seyahat sağlık sigortası zorunluluğu bulunmaktadır. 30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası fiyatı diğer poliçelere göre çok az dahi olsa fiyatı yüksektir. Bu nedenle seyahat etmeden önce mutlaka alacağınız poliçe de 30.000 Euro teminatı var mı yok mu bunu sormayı ihmal etmeyin! Şimdi size 30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası fiyatı hakkında merak edilen en net bilgileri sunalım…

30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası fiyatı

Günümüzde yurtdışı seyahatleri için özellikle Schengen ülkeleri seyahat sağlık sigortasını zorunlu kılmıştır. Bu nedenle poliçe alırken mutlaka 30.000 Euro sağlık teminatı olup olmadığına dikkat edin. 30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası fiyatı;

Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatları Shengen Bölgesi
1 hafta5 Euro
2 hafta7 Euro
1 ay15 Euro
2 ay23 Euro
3 ay28 Euro
6 ay30 Euro
1 yıl35 Euro

seyahat sağlık sigortası yaptır

Seyahat sağlık sigortası yaptırır iken mutlaka teminatları neler olduğunu inceleyin. Çünkü ucuz seyahat sağlık sigortası yaptırayım derken bu sefer size çok fazla masraf açacak seyahat sağlık sigortası poliçesi yaptırmayın.

30000 euro teminatlı seyahat sağlık sigortası ne demek?

Eğer poliçe kapsamında bulunuyorsa, 30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası teminatı yurtdışı seyahati sırasında karşılaşılabilecek beklenmedik rahatsızlık ve kaza durumları için sağlık giderlerini güvence altına alan bir teminat türüdür. Bu teminat kapsamında 30.000 Euro bedeline kadar sağlık giderleri karşılanır.

Panda Sigorta da bende varım! Sağlık, araç, konut, bireysel emeklilik, seyahat ve diğer poliçe türleri üzerine müşteri ve gelecekte ki müşterilerimize en doğru bilgiyi sunmak için buradayım.

Sigorta Satışında Yüksek Komisyon Kazanın!

Ruhsat Seri No Nerede Yazar?

Trafik Sigortası taksit yapan bankalar var mı?

TIKLA ARA