Kolay Sigorta - Panda Sigorta
 

Kolay Sigorta

En güncel ve en kolay sigorta almak için en doğru adrestesiniz. Bizi tercih ederek profesyonel ekibinizde size uygun olan poliçeyi seçip ardından satın alabilirsiniz. Üstelik bunların hepsi sadece 10 dakikanızı alacak. Yenileme işlemlerinde de sizin takip etmenize gerek yok, siz keyfinize bakın en kolay sigorta acentesi olarak sizin yerinize poliçelerinizi biz takip ediyoruz.

İşte avantajlarımız;

  • Tüm sigorta şirketlerinden kasko, trafik, sağlık sigortası, konut, seyahat sigortası teklifi alabilir ve karşılaştırabilirsiniz.
  • Sigorta poliçenizi istediğinize göre kişiselleştirebilirsiniz.
  • Kasko ve diğer ürünlerde taksit imkanı.
  • 10 dakika da poliçe satın alın.
  • 7/24 kesintisiz hizmetten faydalanın.
  • Hasar anında her zaman bir telefon kadar uzaktayız.

Kolay sigorta, sigorta işlemlerinizi en kısa ve hızlı süre de yapmayı amaçlayan bir Panda Sigorta hizmetidir. Tüm poliçeleriniz sadece 10 dakika içerisinde hazırlanır.

Sigorta sektöründe birçok dolandırıcı var, fakat Panda Sigorta TOBB tarafından yetkilendirilmiş bir sigorta acentesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu nedenle TOBB'u arayarak firmamızı doğrulayabilirsiniz.

Panda Sigorta olarak Bursa Osmangazi de fiziki olarak hizmet vermekteyiz. Fakat Türkiye sınırları içerisinde poliçe kesebiliyoruz. Hem de sadece 10 dakika içerisinde.

 

Panda Sigorta da bende varım! Sağlık, araç, konut, bireysel emeklilik, seyahat ve diğer poliçe türleri üzerine müşteri ve gelecekte ki müşterilerimize en doğru bilgiyi sunmak için buradayım.

Sigorta Satışında Yüksek Komisyon Kazanın!

Ruhsat Seri No Nerede Yazar?

Trafik Sigortası taksit yapan bankalar var mı?

TIKLA ARA