Araç Değer Kaybı Talep Dilekçesi PDF - Panda Sigorta
 

Araç Değer Kaybı Talep Dilekçesi

Kaza hepimizin her an başına gelebilecek önemli afetlerden biridir. Bu nedenle kazalara karşı en iyi ve hızlı şekilde önlem almalıyız. Kaza olduktan sonra sigorta şirketleri yeni yasaya göre araçlar için değer kaybı ödemesi yapmaktadır. Eğer aracınızda hasar oluştu ve taraf olarak haklı taraf iseniz değer kaybı alabilirsiniz. Ama unutulmaması gerekir ki değer kaybı alabilmeniz için haklı olmanız ve trafik sigortası poliçenizin de bulunması gerekiyor.

Araç Değer Kaybı Talep Dilekçesi

Aracınızda meydana gelen değer kayıplarını almak için belli başlı prosedürler yer almaktadır. Bunları kendiniz yapabilirsiniz fakat eğer bilginiz yok ise araç değer kaybı almak isterken hakkınızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle bir uzman tarafından bilgi almak sizler için en doğrusu olacaktır.

Panda Sigorta olarak araç değer kaybı başvurusu işlemlerinizi bizlere bildirebilir ve sizin adınıza araç değer kaybı davası açabiliriz. Sizin yapmanız sadece vekalet vermek ve size ait bir iban numarası vermek.

Eğer sadece değer kaybı başvuru dilekçesi pdf şeklinde arıyor iseniz, aşağıdaki bağıntıyı tıklayarak dilekçeyi indirebilirsiniz. Panda Sigorta şirketimiz tarafından hazırlanan değer kaybı dilekçesi üzerinde ki boş alanları doldurmanız yeterlidir.

Dilekçe AdıDilekçe Yolu
Araç Değer Kaybı DilekçesiTIKLA

Araç değer kaybı dilekçesi nasıl doldurulur?

Yukarı da yer alan değer kaybı dilekçesinde en üste değer kaybı talep edilecek sigorta firmasının adını yazmanız gerekmektedir. Arından aracın kimin adına kayıtlı olduğu ve sigorta firmasının adı ve plaka yazmalısınız. Boşlukları kendinize uygun şekilde doldurduktan sonra aşağıdaki alana sizin ile ilgili gerekli bilgileri doldurarak ekleri de hazırladıktan sonra araç değer kaybı dilekçesi hazır hale gelmiş olacaktır.

Araç Değer Kaybı almak için bize ulaşın!

Aracınızda bir maddi hasarlı kaza mı oldu, o zaman hiç üzülmeyin. Bizler ekip olarak aracınızın değer  kaybını alıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey vekalet ve size ait bir iban numarası vermeniz. Ardından hukuksal işlemler sonrası ödemeniz banka hesabınıza yatırılacaktır. Bize ulaşabileceğiniz irtibat numaraları:

  • 0532 255 21 18
  • 0542 510 25 25
Panda Sigorta da bende varım! Sağlık, araç, konut, bireysel emeklilik, seyahat ve diğer poliçe türleri üzerine müşteri ve gelecekte ki müşterilerimize en doğru bilgiyi sunmak için buradayım.

Sigorta Satışında Yüksek Komisyon Kazanın!

Ruhsat Seri No Nerede Yazar?

Trafik Sigortası taksit yapan bankalar var mı?

TIKLA ARA