Su aboneliği için deprem sigortası ne kadar?
 

Su aboneliği için deprem sigortası ne kadar?

Su aboneliği için deprem sigortası DASK ne kadar konusu oldukça araştırılan konular arasında. Bu içerikte DASK olmadan su aboneliği yapılır mı, su aboneliği alınırken DASK zorunlu mu? detaylı şekilde bilgi vereceğiz. İşte tüm detaylar…

su aboneliği için deprem sigortası ne kadar
su aboneliği için deprem sigortası ne kadar

DASK olmadan su aboneliği yapılır mı?

Deprem sigortası ücretini belirleyen belli başlı kriterler bulunmaktadır. DASK zorunludur, bu nedenle DASK olmadan su aboneliği alınır mı sorusunun cevabı hayır olarak yanıtlanabilir. “DASK olmadan su aboneliği yaptırılmaz.” Su aboneliği için DASK fiyatı öğrenmek için abonelik alınacak yerin tam adresini bilmeniz gerekiyor. Adres bilgisinden sonra ihtiyacınız olan bilgiler ise,

  • Mülk sahibi T.C Kimlik numarası,
  • Binanın yapı tarzı (betonarme, diğer)
  • Bina yapım yılı,
  • Bina da ki toplam kat sayısı,
  • Daire, ofis, işyeri metresi

Eğer bu bilgilere sahip iseniz rahat bir şekilde su abonesi olmak için DASK fiyatı alabilirsiniz. Eğer su aboneliği için deprem sigortası ne kadar diye merak ediyorsanız bizi arayabilir, hem bilgi alabilir hem de DASK yaptırabilirsiniz.

su aboneliği için deprem sigortası ne kadar

DASK olmadan su aboneliği yapılamaz. DASK Tapu Müdürlükleri tarafından düzenlenmiş, tapu kaydını içeren ve özel mülkiyete tâbi olan (başka bir deyişle hazine ve kamu arazisi üzerinde bulunmayan) binalar için zorunlu kılınmıştır. Bu nedenle su aboneliği için DASK yaptırmak zorundasınız. Eğer sizde DASK su aboneliği fiyatı almak ve DASK yaptırmak istiyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. işyeri, konut ve daireler DASK ile su aboneliği açılabilir.

Su aboneliği DASK fiyatları?

Su aboneliği alırken DASK zorunlu olduğu için birçok kişi DASK fiyatları sorguluyor. İşte güncel DASK fiyatları:

Metrekare / Yapı TarzıBina İnşa YılıİstanbulDiğer İller
100 m² / Betonarme1975 ve öncesi1357 TL951 TL
1976-19991352 TL990 TL
2000-20061247 TL966 TL
2007-20181228 TL976 TL
2019 ve sonrası1256 TL1207 TL
Ortalama Fiyat1331 TL958 TL

Aşağıdaki tablo da yer alan DASK sigortası fiyatları, Panda Sigorta da son 1 ay içerisinde satın alınan ve “günlük olarak güncellenen” fiyatlar yer almaktadır. DASK sigortası fiyatı evin yaşına, kaçıncı katta olduğuna, bina da ki kat sayısına, büyüklüğüne, il ve ilçesine göre farklılık gösterir. Bu nedenle ev ve işyeri DASK fiyatları için bizimle iletişime geçin.

 

Panda Sigorta da bende varım! Sağlık, araç, konut, bireysel emeklilik, seyahat ve diğer poliçe türleri üzerine müşteri ve gelecekte ki müşterilerimize en doğru bilgiyi sunmak için buradayım.

Sigorta Satışında Yüksek Komisyon Kazanın!

Ruhsat Seri No Nerede Yazar?

Trafik Sigortası taksit yapan bankalar var mı?

TIKLA ARA