Arabanın Sigortası Var Mı Yok Mu Öğrenme - Panda Sigorta
 

Arabanın Sigortası Var Mı Yok Mu Öğrenme

Birçok araç sürücüsü aracının trafik sigortası var mı yok mu bu konudan bihaber durumdalar. Bu nedenle arabanın sigortası var mı yok mu öğrenme konusunu araştırarak sigorta poliçesinin var olup olmadığını araştırıyorlar.

Trafik sigortam olup olmadığını nasıl anlarım?

Ülkemizde trafiğe kayıtlı 27 milyon araç bulunmaktadır. Bu araçların hepsinin de trafik poliçesi yaptırması zorunludur. Bu nedenle belli bir sigorta acentesi ile çalışmayan vatandaşlar sigortam olup olmadığını nasıl anlarım veya arabanın sigortası var mı yok mu öğrenme yollarını araştırmaktalar.

Panda Sigorta olarak bu konuda sizlere ücretsiz bir şekilde hizmet vererek, sigortanızın olup olmadığını öğrenmeniz için size yardımcı olabiliriz. Bunun için yapmanız gereken sadece arabanıza ait “motor numarası” veya “şase numarası” bizi arayarak belirteniz halinde en kısa süre içerisinde arabanızın sigortası olup olmadığını konusunda size bilgi verebiliriz.

arabanın sigortası var mı yok mu öğrenme

Sigortası olmayan araç çekilir mi?

Arabanız park halindeyken veya trafik de iken sigortası olmadığı tespit edilirse ceza kesilir ve aracınız otoparka çekilir. Trafik sigortası yaptırdıktan sonra da çekici ve otopark ücretini ödedikten sonra aracınızı tekrar alıp kullanabilirsiniz.

Panda Sigorta da bende varım! Sağlık, araç, konut, bireysel emeklilik, seyahat ve diğer poliçe türleri üzerine müşteri ve gelecekte ki müşterilerimize en doğru bilgiyi sunmak için buradayım.

Sigorta Satışında Yüksek Komisyon Kazanın!

Ruhsat Seri No Nerede Yazar?

Trafik Sigortası taksit yapan bankalar var mı?

TIKLA ARA